Голова ОДА просить перевірити технічний стан громадського транспорту

IMG_9914

У зв’язку з тим, що останнім часом на автодорогах Львівської області збільшилась кількість дорожньо-транспортних пригод за участі громадського транспорту із смертельними наслідками, голова ЛОДА Ірина Сех просить до 15 квітня перевірити технічний стан транспортних засобів.

Зокрема, за минулий тиждень на Львівщині зафіксовано дві смертельні ДТП громадського транспорту, який належить  ТзОВ «АПТ- 14631» (директор А. Дума) та ТзОВ  «Міра і К» (директор М. Шкурган).

Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех звернулась до в.о. начальника Управління Державтоінспекції ГУ МВС України у Львівській області Дмитра Фальшовника з проханням провести перевірку технічного стану транспортних засобів ТзОВ «Львівське АТП – 14631» і ТзОВ «Міра і К», а також дотримання цими перевізниками вимог нормативно-правових актів у сфері безпеки дорожнього руху.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*