Голова ОДА обговорив з Почесним консулом України в Бидгощі реалізацію проектів у туристичній галузі

Про потенційні вектори польсько-української співпраці, зокрема розвиток туристичного напрямку на Сколівщині та відновлення Палацу Гредлів йшлося на зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки із Почесним консулом України в Бидгощі, Президентом Університету Економіки в Бидгощі Кшиштофом Сікорою у пятницю, 18 листопада.

Кшиштоф Сікора розповів про потенційні напрямки співпраці зі Сколівщиною, зокрема, намір реалізувати на території району проект, що стосуватиметься ревіталізації маєтку баронів Гредлів у місті Сколе. “Ми прагнемо започаткувати експериментальний проект спільно із громадою Сколівщини, що стосуватиметься ревіталізації Палацу баронів Гредлів. Таким чином маємо намір розвивати не лише туризм, а й залучати громаду до розвитку галузі та упорядкування паркової зони довкола”, – зазначив він.

Також Кшиштоф Сікора поділився планами облаштування будівлі Палацу та його майбутніх функцій, які обговорив із громадою району під час візиту цього тижня на Сколівщину. “Громада запропонувала нам створити у Палаці музей мисливства та лісництва. Також можна облаштувати там Міжнародний центр туристичного та готельного бізнесу і менеджменту. Прагнемо залучити до співпраці і наших партнерів і з Румунії, Словаччини, Угорщини” .

Обговорили сторони зустрічі і залучення інвесторів до розбудови у Сколівському районі гірсько-лижної та готельно-відпочинкової інфраструктури. Запропонував Почесний консул і партнерство між Сколівщиною та польським містом Мальборк.

Олег Синютка зі свого боку подякував Почесному консулу за ініціативи та ідеї проектів та висловив зацікавлення і підтримку щодо їх реалізації.

“На сьогодні важливо налагоджувати співробітництво в освітній сфері. Зокрема, вам варто розширювати співпрацю із Львівським інститутом економіки і туризму. Необхідно задокументувати також ваші пропозиції щодо ревіталізації Палацу Гредлів та облаштування паркової зони довкола, – зазначив Олег Синютка. – Зацікавлені ми і у покращенні гірсько-лижної та готельно-відпочинкової інфраструктури та співпрацю у цій сфері із потенційними інвесторами. Думаю, на таких паритетних умовах ми досягнемо успіху. А Сколівщина стане центром нашої потенційної співпраці”.

Йшлося на зустрічі і про співпрацю із українськими університетами, візит українських викладачів до Бидгоща, екскурсію місцевими визначними місцями, а також організацію бізнес-заходів в Україні наступного року та залучення сюди польських інвесторів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*