Голова ОДА: «Львівщина готова до зими»

bryfingСьогодні, 19 листопада, під час брифінгу для ЗМІ голова Львівської ОДА Олег Сало повідомив, що Львівщина вже готова до зими.

Своєю чергою Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, проінспектувавши роботу Львівської ДСНС, запевнив, що всі служби підготовлені до зими та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій.

Також О. Вілкул наголосив, що на сьогодні найважливішим для злагоджених оперативних дій із ліквідації надзвичайних ситуацій є поінформованість населення. Як приклад, Віце-прем’єр-міністр розповів про минулорічну ситуацію в Києві, коли за одну добу випало 40 см снігу.

«Якби населення було вчасно поінформоване про ситуацію, яка склалась та про можливі погіршення погодних умов, щоб без крайньої необхідності не виїжджали з дому та в напрямку центру, то надзвичайну ситуацію вдалось би ліквідувати швидше. Саме тому зараз необхідно максимально налагодити співпрацю всіх дотичних служб та забезпечити своєчасне та постійне інформування населення», – підкреслив Віце-прем’єр-міністр.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*