Голова Львівської ОДА зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Азербайджан в Україні Ейнуллою Мадатлі

azejardzan

Перспективи розвитку двосторонніх відносин між Львівщиною та містами Азербайджану обговорили у ЛОДА. Зокрема очільник області Віктор Шемчук наголосив на необхідності поглиблення відносин як у сфері економічних інвестицій, так і у культурній галузі.

Окрім цього Віктор Шемчук позитивно сприйняв пропозицію дипломатів організувати тур за участю оркестру Львівської філармонії до найближчих європейських столиць. Також голова ЛОДА зазначив, що уже найближчим часом має намір відвідати Азербайджан у складі української делегації під час проведення там бізнес-форму, який розпочнеться 31 жовтня.

“Дякуючи Президентові України, наша держава сьогодні обрала чіткий вектор свого розвитку – шлях до Європи. Для Львівщини це вкрай важливо, адже це дозволить нам поглиблювати відносини із різними державами”, – зазначив В.Шемчук.

Своєю чергою, Ейнулла Мадатлі запевнив, що у Республіці Азербайджан є чимало потенційних бізнес-партнерів Львівщини, зокрема у сфері сільського господарства.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*