Голова Львівської ОДА відвідав Буську гімназію імені Євгена Петрушевича

Під час робочої поїздки у Буський район голова Львівської ОДА Максим Козицький відвідав Буську гімназію імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка, де зокрема оглянув інклюзивно-ресурсний центр.

ІРЦ облаштований окремим приміщенням, складається із п’яти кімнат, які розміщені у будівлі гімназії.

Педагоги центру, серед яких логопеди, дефектологи, практичні психологи та реабілітологи, навчають понад 8 тисяч дітей від 2-х років.

У Львівській області створено та функціонує 30 інклюзивно-ресурсних центрів. Відповідно до заявок у 2021 році планується відкрити що 2 ІРЦ в м. Новий Розділ та Зимноводівській ОТГ.

Педагогічний колектив гімназії налічує 67 учителів. Сьогодні вони навчають 322 учнів. Навчально-виховний комплекс працює за індивідуальним навчальним планом, розробленим на базі типового плану Міністерства освіти та науки України. Навчання в старших класах відбувається за двома напрямками — гуманітарним та природничо-математичним.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*