Голова Львівської ОДА оглянув та ознайомився з роботою ТзОВ «Галфрост»

Сьогодні, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук відвідав з робочим візитом ТзОВ Галфрост, що у с.Бишків Жовківського району. Основним напрямком роботи цього підприємства є переробка та заморозка ягідної продукції, а також культивованих культур ягід, котрі вирощуються на оброблюваних полях Львівської області відповідно до європейських стандартів.

Віктор Шемчук оглянув лінію переробки та упаковки плодово-ягідної продуктів, морозильні камери зберігання, а також лабораторію, в якій здійснюється оцінка та перевірка якості кінцевої продукції.

Під час огляду підприємства директор ТзОВ «Галфрост» Анатолій Ключко розповів, що унікальною особливістю підприємства є той факт, що все обладнання, система менеджменту та контролю якості, технології виробничих циклів походять з країн Європейського Союзу і відповідають найвищим світовим стандартам.

«У нас високі вимоги щодо технології та якості вирощування і збирання ягідної продукції постачальниками – українськими фермерськими господарствами та дрібними селянськими господарствами», – додав він.

Під час огляду виробничих потужностей ТзОВ «Галфрост» керівник області також здійснив символічний запуск лінії сублімаційного сушіння плодово-ягідної продукції цього підприємства.

Коментуючи результати візиту, Віктор Шемчук зазначив, що дане підприємство є надзвичайно важливим для Львівщини: «Ми повинні завдячувати такому підприємству, адже це, насамперед, розвиток сільського господарства області. Окрім цього, тут створюються нові робочі місця з достойним рівнем заробітної плати. Тому, звичайно, і обласна державна адміністрація, і контролюючі та правоохоронні органи повинні виважено ставитися до діяльності таких підприємств, оберігати і підтримувати їх», – наголосив В. Шемчук.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*