Голова Львівської ОДА оглянув об’єкти заповідника “Нагуєвичі”

У четвер, 7 липня, у рамках робочого візиту на Дрогобиччину голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка відвідав рідне село Івана Франка, зокрема, Державний історико-культурний заповідник “Нагуєвичі”. Очільник області проінспектував стан споруд Музею-садиби, Будинку літератора, оглянув експозиції Літературного музею, а також дав вказівки щодо їх оновлення.

Окрім того, голова облдержадміністрації разом із керівництвом району побував на об’єкті колишнього дитсадка в Нагуєвичах, на реконструкцію якого в цьому році передбачені коштів в обласному бюджеті. Очільник області також побував у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, міському Народному домі імені Івана Франка.

За підсумками візиту Олег Синютка також дав завдання керівництву району щодо підготовки до 160-річчя від дня народження Івана Франка, впорядкування доріг, боротьби з борщівником тощо.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*