Голова Львівської ОДА Маркіян Мальський виділив 3,3 мільйони гривень на ремонт доріг в двох районах області

Очільник Львівської області виділив 3,3 млн грн на поточний ремонт автомобільних доріг в Турківському та Буському районах.

Маркіян Мальський розпорядився виділити 3,3 млн грн з бюджету області департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку на поточний середній ремонт автомобільних доріг в рамках Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2018 – 2020 роки.

Кошти на ремонт надійшли від сільського бюджету села Явора Турківського  району та районного бюджету Буського району. Відтак, 100 тис грн будуть виділені на ремонт траси (Львів – Ужгород) – Явора, ще 200 тис грн виділять на ремонт траси Мала Волосянка – Явора на Турківщині.

Також 3 млн грн, які надійшли від районного бюджету Буського району, були виділені на ремонт траси Буськ – Соколя.

Нагадаємо, 9 вересня Маркіян Мальський затвердив нові посади та збільшив кількість посадовців у двох департаментах Львівської ОДА.

Раніше у області створили нове комунальне підприємство, яке займатиметься дорогами області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*