Голова Львівської ОДА із робочим візитом відвідав Бродівський, Золочівський та Буський райони

Голова Львівської ОДА Максим Козицький здійснив черговий робочий візит районами області. Сьогодні, 22 квітня, Максим Козицький відвідав Бродівський, Золочівський та Буський райони. 

Відтак, очільник Львівщини оглянув будівництво нового цеху підприємства із виготовлення кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин Feednova. Зазначимо, що 5 лютого цього року українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у місті Буськ. Інвестиції у завод складають 20 мільйонів доларів США.

Окрім того, очільник області ознайомився із будівництвом Андріївського навчально-виховного комплексу, побував на швейній фабриці ТзДВ «Галант» у Бродах, працівники якої шиють щомісяця 500 тисяч масок, костюмів та комбінезонів.

“Хочу подякувати директору підприємства Ганні Іванівні Приймак за таку допомогу області і Україні”, – зазначив Максим Козицький.

Голова Львівської ОДА оглянув новозбудований басейн Буської ДЮСШ та буське підприємство “Тайфун-Плюс”, що займається виробництвом фанери та дерев’яних виробів. Також  Максим Козицький відвідав Буську та Золочівську центральні районні лікарні.

«Ми передали лікарням індивідуальні засоби захисту для медиків – маски, респіратори, одноразові та багаторазові костюми та дезрозчини. Також перевірив стан самих лікарень і виразив величезну подяку лікарям, які у цей нелегкий час виконують нелегку роботу», – розповів голова ЛОДА.

У останній голова облдержадміністрації ознайомився з ходом реконструкції будівель головного та терапевтично-інфекційного корпусів. За словами голови Золочівської РДА Василя Маркевича, на реконструкцію лікарні планується виділити кошти з Державного фонду регіонального розвитку. Окрім того, у Золочеві Максим Козицький оглянув реконструкцію площі Вічевої.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*