Голова Львівської ОДА Ірина Сех звернулась до Міністра оборони щодо підтримки бійців 24 окремої механізованої бригади

!!!!!!!!!!!!!

Урядову телеграму про підтримку військовослужбовців 2-ї роти 2-го батальйону 24 окремої механізованої бригади скерувала до Міністра оборони України Валерія Гелетея голова Львівської ОДА Ірина Сех.

До керівника області звернулись матері і дружини військових цього батальйону. Вони стурбовані тим, що впродовж тривалого часу бійці перебувають у надскладних умовах. Під щоденним обстрілом з мінометів і «градів» військові тримають оборону в районі ПП “Довжанський” Луганської області.

«Родичі військових повідомляють, що техніка та зброя часто несправні. Через постійні обстріли втрачено багато машин і спорядження. Бракує продуктів харчування і води, не доходять посилки, відправлені родичами.

Більшість військових 24-ої бригади – родом із Львівщини. Тому відсутність реакції з боку військового керівництва та загострення ситуації на ПП «Довжанський» створює соціальну напругу в області», – йдеться у телеграмі.

З огляду на таку ситуацію, Ірина Сех закликала надати підтримку воїнам, за можливості провести ротацію. Водночас просить налагодити діалог із родинами воїнів, сприяти їм в отриманні інформації про їхніх рідних, «чим віддати належне людям, які сьогодні жертвують життям заради соборності і незалежності України».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*