Голова ЛОДА звернувся до прокуратури щодо перевірки фактів невиплати коштів профтехосвіті Стрия та Дрогобича

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка звернувся до прокурора Львівської області Романа Федика щодо організації перевірки у зв’язку з невиплатою заробітної плати працівникам, а також стипендій учням професійно-технічної освіти у містах Стрий та Дрогобич.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що відповідно до статті Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” з 1 січня 2016 року видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах передано на фінансування з бюджетів міст обласного значення.

Враховуючи це, обласна державна адміністрація звернулася з листами до міських голів Стрия та Дрогобича щодо затвердження видатків на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах на 2016 рік.

Однак, на сьогодні Дрогобицькою міською радою не визначено обсяг видатків для фінансування ВПУ № 19 та Дрогобицького ППЛ, що становить в сукупній сумі 25903,5 тис гривень на рік.

Аналогічна ситуація склалась з фінансуванням чотирьох державних навчальних закладів м. Стрия, а саме: ВПУ № 8, Стрийського ВХПУ, ВПУ № 34 та ВПУ № 38. Станом на 01.02.2016 реєстраційні рахунки в зазначених професійно-технічних навчальних закладах в органах Державної казначейської служби не відкрито, що має наслідком невиплату заробітної плати працівникам, стипендій учням та відсутність оплати за комунальні послуги.

“Враховуючи зазначене та з метою уникнення соціальної напруги серед трудових і учнівських колективів цих закладів, прошу забезпечити перевірку наведених фактів порушень бюджетного законодавства та вжити вичерпних заходів реагування”, – резюмував очільник області.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*