Голова ЛОДА провів підсумкову зустріч-нараду з бізнесом

Сьогодні, 16 грудня, в сесійній залі Львівської обласної ради відбулася річна підсумкова зустріч-нарада керівництва області на чолі з головою облдержадміністрації Олегом Синюткою з представниками бізнесу регіону.

У заході також взяли участь керівники органів державної влади, контролюючих органів, представники бізнес-асоціацій, компаній з іноземними інвестиціями, спільних підприємств, експортоорієнтованих суб’єктів господарювання.

У вступному слові Олег Синютка зауважив, що за 2016 рік на Львівщині відкрили понад 50 різних підприємств. “Це три великих підприємства, де працює більше тисячі людей, –  Fujikura, Бадер, VimpelCom, а також тваринницькі комплекси, заводи з виготовлення будівельних матеріалів, – розповів очільник області. – І дуже приємно, що серед цього переліку є підприємства, які на 100% складаються з українського капіталу”.

Крім того, Олег Синютка зауважив, що цьогоріч завдяки перевиконанню індикативних показників митних платежів на Львівській митниці, близько 900 млн грн інвестовано в дороги Львівщини. “Поточного року, у тому числі за рахунок названого джерела, сумарно зі всіх джерел скеруємо на ремонт доріг – 2,2 млрд грн, а це 496 км добрих автошляхів”, – наголосив голова ЛОДА.

Далі спікери доповіли про основні тенденції розвитку бізнес-середовища Львівщини у 2016 році, зовнішньоторговельні можливості українського бізнесу та способи їхньої реалізації у найближчій перспективі. Також торкнулися теми підтримки експортного потенціалу Львівщини у контексті організаційного, методичного та інформаційного забезпечення, бачення бізнесу Львівщини очима самих підприємців та ін.

Загалом нарада відбулася у форматі запитань-відповідей в контексті сприяння налагодженню діалогу між представниками влади та бізнесу, який забезпечить реалізацію і підтримку успішної зовнішньоторговельної та інвестиційної діяльності у регіоні.

Слід зазначити, що керівники контролюючих органів надали всебічну інформацію стосовно питань розвитку бізнесу та підприємництва, відповіли на актуальні питання галузі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*