Голова ЛОДА провів нараду з народними депутатами міжфракційного об’єднання “Львівщина”

У п`ятницю, 16 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з народними депутатами України від Львівщини. Участь у нараді взяв  Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Під час зустрічі було обговорено проекти законів України, важливих для Львівської області. Зокрема, про внесення змін до Бюджетного кодексу, до закону “Про державний бюджет України на 2016 рік”, про формування проекту бюджету України на 2017 рік, про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, військовослужбовців із числа учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та ін.

Напрацьовані пропозиції щодо удосконалення вищеназваних нормативних актів передано нардепам для ініціювання їх до розгляду Верховною Радою України.

Крім того, народні обранці порушили питання завершення ремонту Львівського обласного клінічного перинатального центру, виділення житла для родин загиблих воїнів АТО, виплати заробітної плати бюджетникам, ремонту стелі в театрі ім. Марії Заньковецької та ін.

На завершення Олег Синютка подякував зібранню за конструктивний діалог задля вирішення нагальних проблем Львівщини.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*