Голова ЛОДА підтримав ініціативи представників театрального та концертного мистецтва

У п’ятницю, 18 березня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з керівниками театрів та концертних колективів Львівщини.

Митці піднімали питання підтримки їх концертної діяльності і підкреслили, що у них налагоджена тісна співпраця з департаментом з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. Вони підтримали ідею голови облдержадміністрації виїжджати з виставами і концертами у райони області, у народних домах збирати місцевих мешканців, які часто не мають можливості поїхати в обласний центр, і демонструвати їм своє мистецтво.

В свою чергу режисер та актор театру ім. М.Заньковецької Федір Стригун запропонував подумати над ідеєю створити у Львові Музей музично-театрального мистецтва Галичини, який би демонстрував славні традиції театральної справи, де виставлялись би цікаві давні речі  та експонати. А художній керівник капели “Дударик” Микола Кацал ініціював створення на Львівщині Національного молодіжного хорового центру.

Окрім того, під час зустрічі говорили про заходи, які можна б було організувати до міжнародного Дня театру, який відзначається 27 березня.

Керівник області наголосив присутнім, що на сьогодні для людей є дуже важливий театр і мистецтво. “Останнім часом серед громадян сіється певна зневіра, – зауважив Олег Синютка. – Тому ми разом з вами маємо допомагати їм і вселяти віру у зміни на краще, саме через мистецтво та культуру”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*