Голова ЛОДА обговорив напрямки співробітництва з власником автомобільного імпортера “Winner”

Сьогодні, 20 вересня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками групи компаній “Winner” – одним з лідерів автомобільних імпортерів України. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва.

Вітаючи гостей, Олег Синютка розповів про привабливий інвестиційний клімат, який панує на Львівщині. “В області кожного місяця відкривається нове значиме підприємство. Тому, якщо у Вас є такі можливості, то сьогодні є найкращий час для розвитку бізнесу”, – наголосив голова ЛОДА.

Керівник області запропонував власнику та президенту групи компаній “Winner” Івану Гинянському ідею розміщення на Львівщині автомобільних заводів. У свою чергу, власник пообіцяв посприяти реалізації такої ідеї, обговоривши її з керівництвом автомобілебудівних компаній.

Крім того, очільник області, зважаючи на те, що “Winner” багато речей імпортує в Україну, запропонував здійснювати розмитнення через Львівську митницю. “Ми зацікавлені в цьому, бо 50% суми перевиконання планових надходжень митних платежів залишиться на Львівщині, і ми зможемо скерувати їх на ремонт доріг. До речі, цього року в області сумарно буде зроблено близько 500 км автомобільних трас”, – зазначив Олег Синютка.

Власника та президента групи компаній “Winner”, який має бізнес і в будівельній галузі, зацікавила пропозиція побудувати у Львові підземні парковки. “Якщо би Ви були готові це зробити, то це був би дуже вдалий і реалістичний проект”, – зауважив голова Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*