Голів РДА закликали до 30 жовтня подати запити на фінансування природоохоронних заходів

Сьогодні, 20 жовтня, відбулась нарада з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення у режимі відеоконференції під керівництвом першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика. 

У межах заходу директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник  зазначив, що триває прийом запитів на фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища у 2021 році.

За його словами, головними напрямками фінансування  у  наступному році визначили:

-Будівництво, реконструкція очисних споруд;

-Будівництво, реконструкція та облаштування полігонів твердих побутових відходів;

-Рекультивація полігонів ТПВ, відпрацьованих сміттєзвалищ;

-Розширення, розвиток територій та об`єктів природно-заповідного фонду, запобігання їх знищенню чи пошкодженню;

-Берегоукріплюючі та руслорегулюючі заходи для захисту від підтоплення;

-Залучення коштів міжнародної технічної допомоги та іноземних інвестицій.

“Прийом запитів на фінансування природоохоронних заходів триває до 30 жовтня. На сьогодні райони подали лише 10 запитів. Тому прохання активізувати роботу у цьому напрямі. Також забезпечте подачу заявок на отримання міжнародної технічної допомоги, грантових коштів на реалізацію заходів”, – зазначив Руслан Гречаник.

Також Андрій Годик акцентував, що до 3 листопада продовжили конкурсний відбір проектів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*