«Хочу, щоб усі ви стали учасниками цього процесу – побудови кращого життя», – Олег Синютка під час відкриття обговорення Стратегії розвитку Львівщини

Сьогодні, 21 серпня, розпочалось обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Найважливіше для нас сьогодні – зміна способу мислення і влади, і суспільства. За остання роки ми зробили величезний поступ вперед. За нашимим плечима сьогодні – сильна армія, яка за тисячу кілометрів від Галичини боронить українську землю. Сьогодні ми маємо поростки росту економіки.  3 року тому – час безробіття, занепаду, і відчуття безвиході. Перед нами виклик – суспільство мусить вірити в те, що щасливе заможне майбутнє можна будувати не закордомом, а тут, у себе вдома. Вкрай важливою є освіта. Але найважливіший і найскладніший виклик, що стоїть перед нами сьогодні: чи зуміємо ми разом – громада і влада, вибудувати єдиний план розвитку для нашої області. Сьогодні тут зібрались люди із різними поглядами та мисленням, яким ми представимо наше бачення подальших кроків на наступні роки. Я хочу, щоб усі ви стали учасниками цього процесу – побудови кращого життя. Прошу вас бути активними у пропозиціях, не залишайтесь осторонь, будьте критичними, адже це наша спільна справа – для нас і на нашій землі», – зазначив Олег Синютка.

Відтак, опісля урочистого відкриття, відбудеться презентація проекту Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року – експертна дискусія «Реалізація Стратегії розвитку Львівщини до 2020 року. Досягнення та перспективи».

Зазначимо, Стратегія має на меті збалансований регіональний розвиток Львівської області, відповідно – підвищення якості життя та добробуту населення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*