Хлібороби Львівщини завершили збір ранніх зернових

За всіма категоріями господарств станом на вівторок, 8 вересня, уже  намолочено 1 102,2 тис. тонн  зернових при урожайності 43,4 ц/га,  що більше минулорічного урожаю на 1,8   ц/га. Про це повідомила директор департаменту з питань агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

“Продовжується збирання пізніх зернових,  технічних культур, картоплі та овочів, – розповіла Наталія Хмиз. – Уже розпочато збирання цукрових буряків. Перші партії солодких коренів  в  кількості 13,6 тис. тонн вже завезені на ТзОВ “Радехівський цукор” для переробки”.

Водночас аграрії області ведуть підготовку грунту та посів озимих культур урожаю наступного року. Оптимальні терміни посіву ріпака озимого для Львівщини завершуються та через посушливий цьогорічний серпень посіяно тільки 30,0 тис. га,  що на 20,7 тис. га менше до минулого року.

Сільгоспвиробники сподіваються на кращі погодні умови вересня-жовтня, вже розпочали посів озимих зернових культур, нагромаджують запаси мінеральних добрив для майбутнього урожаю.

Позитивним  для аграріїв є  зменшення вартості паливо-мастильних матеріалів, зокрема дизельне пальне знизилось в ціні на 1,5 грн./л та бензин на 0,5 грн./л.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*