Глава держави: Україна стає більш міцною, більш об’єднаною

ЯнуковичУкраїна здатна відстоювати свої національні інтереси, наголошує Президент Віктор Янукович.

«Ми, врешті-решт, усім кажемо, що ми – суверенна держава, незалежна, що у нас є наші національні інтереси, і ми їх будемо відстоювати. Ми сьогодні займаємо практично по будь-якому питанню дуже принципову позицію з будь-якими нашими партнерами. Це відчуття того, що країна стає більш міцною, що країна стає більш об’єднаною, воно існує», – сказав Глава держави під час зустрічі з діячами культури та мистецтв.

За його словами, Україна дедалі більше заслуговує на визнання у світі.

«Взяти спорт, взяти мистецтво, взяти економіку – нас почали у світі визнавати, з нами почали рахуватися», – підкреслив Віктор Янукович.

Як зауважив Глава держави, в Україні поступово відходять у минуле політичний популізм і корупція в політиці.

«У політиці повинні бути відповідальні люди… Не артистизм повинен бути в політиці, а відповідальність, не брехня – а справедливий, правильний підхід. Це потрібно сьогодні країні і людям», – сказав Віктор Янукович, додавши, що країна йде шляхом реформ заради того, аби ставати сучасною конкурентоспроможною державою.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*