Глава держави: 2014 рік стане початком розвитку української армії на контрактній основі

7Осінній призов на строкову службу до Збройних Сил став останнім – з 2014 року українська армія переходить на контрактну основу, заявив Президент України Віктор Янукович.

Під час спілкування з журналістами у Львівській області Глава держави нагадав, що сьогодні перший день останнього призову на строкову службу до Збройних Сил України.

«Я вважаю, що цей рік буде останнім. 2014 рік – це вже фактично початок розбудови нової, сучасної української армії на контрактній основі», – сказав Віктор Янукович.

За його словами, на сьогодні 60% Збройних Сил вже складають контрактники, а з часом їх кількість збільшуватиметься.

Водночас Глава держави зазначив, що на підготовку таких військовослужбовців потрібен певний час.

«Звичайний солдат строкової служби за такий короткий термін часу не здатний отримати якісну підготовку. А ми повинні розуміти, що наші бійці у Збройних Силах мають справу з сучасним озброєнням, електронною технікою», – підкреслив Віктор Янукович.

На переконання Президента, перехід на професійну, контрактну армію є вимогою сьогодення: «Ми зобов’язані це робити і ми зробимо».

Більше фото тут http://loda.gov.ua/fotohalereji/robochi-pojizdky?album=3&gallery=123

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*