«Герої не вмирають»

  • DSCN2050Цього року у лютому Україна відзначає другу річницю трагічних подій, що сталися на Євромайдані та вшановуватиме пам’ять героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди в Завадівському НВК Турківського району  учні 5-7 класів під керівництвом педагога-організатора Журавчик О.М. провели виховний захід “Герої не вмирають”. Щирі дитячі слова не залишили байдужими жодного учня, довели до сліз батьків та вчителів.

DSCN2064Спогади ведучих та ряд патріотичних віршів про події Революції Гідності у виконанні молодих людей повертали присутніх у буремні 2013-2014 років. Особливо емоційно всі присутні сприйняли відео сюжети «Небесну Сотню Господи прийми», «Мамо не плач», музичні композиції «Ще не вмерла Україна…, «Герої поруч», «Воїни світла», «Обирай свободу». Не обійшовся захід без козака і українки, ангеликів, які у своїх молитвах просили прихистку Небесній Сотні, яка відійшла у вічність, а також щоб був мир і спокій на нашій землі.

Хвилиною мовчання під супровід карпатської балади «Плине кача…» вшанували пам’ять загиблих. Запалені свічі символізували вічну пам’ять про героїв. «Герої не вмирають!» – відгукнулося в кожному серці.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*