Герой України Мирослав Скорик подарує львів’янам та гостям міста тиждень музики

0da0638c347117976db33d315140b153З 20 до 27 жовтня у Львівській обласній філармонії за підтримки Львівської обласної державної адміністрації пройде тиждень музики видатного українського композитора, нашого сучасника – Мирослава Скорика.

Цикл авторських концертів проходитиме з нагоди 75-річчя композитора. Про це поінформувала директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації
Н.В. Гамкало.

Концерти, що відбуватимуться у Львівській філармонії та опера «Мойсей» у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької (оперою завершиться «Тиждень музики»)  представлять творчість композитора у всіх цих аспектах.

Слухачі матимуть можливість насолоджуватися музикою композитора у виконанні відомих музикантів у супроводі Академічного молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів», а також Галицького академічного камерного хору, Камерного оркестру «Академія», Державної заслуженої академічної хорової капели «Трембіта», диригуватиме автор музики Маєстро Скорик.

Додатково:

Мирослав Скорик – герой України, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, музикознавець, член-кореспондент Академії мистецтв України, почесний співголова Національної Спілки композиторів України. Творчість цього композитора знана і дуже близька львів’янам: опера «Мойсей», «Карпатська рапсодія», джаз…- об’єднує не одне покоління слухачів.

У своїй творчості М. Скорик  продовжує традиції львівської композиторської школи, синтезуючи «стару» і «нову» музику. В оригінальній інтерпретації карпатського фольклору, львівського міського салонного музикування джерелом творчості для композитора є імпульсивність, інтелектуальна наповненість.

У контексті української музики особистість М. Скорика визначається багатогранністю – діапазон його творчості представлений різноманітними музичними жанрами: опера, балет, концерти, твори для оркестру, ансамблів, музика до фільмів і вистав, джазова та популярна музика.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*