“ГАРЯЧА ЛІНІЯ”

22 березня 2016 року у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась “гаряча лінія” на тему “Перехід із спец режиму на загальну систему оподаткування ПДВ – право платника».  Надавала відповіді завідувач сектору податківв і зборів юридичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ Наталія Михайлівна Музика. Деякі із основних запитань,порушених жителями Турківщини під час “гарячої лінії”.                                                                                                          

     Яка процедура переходу сільськогосподарського підприємства за добровільним рішенням від спеціального режиму оподаткування діяльності?

Процедура переходу сільськогосподарського підприємства за добровільним рішенням від спеціального режиму оподаткування діяльності, визначена статтею 209 Податкового кодексу України.

Насамперед, застосування спецрежиму по ПДВ сільськогосподарським підприємством є його правом, отож, виключення з реєстру суб’єктів спеціального режиму ПДВ відбувається, коли таке підприємство подає заяву про зняття його з реєстрації як суб’єкта спеціального режиму та про його реєстрацію як платника ПДВ на загальних підставах за формою № 1-ПДВ з позначкою “Перереєстрація”.

Скільки часу займає розгляд заяви платника та зняття з спеціального режиму оподаткування?

Протягом 3 робочих днів від дня отримання такої заяви податкова інспекція знімає сільськогосподарське підприємство з реєстрації як суб’єкта спеціального режиму, при цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою виключення сільськогосподарського підприємства з реєстру суб’єктів спеціального режиму є дата внесення відповідного запису до такого реєстру. Датою, з якої сільськогосподарське підприємство вважається платником ПДВ на загальних підставах у разі переходу за добровільним рішенням сільськогосподарського підприємства – платника ПДВ із спеціального режиму на загальну систему оподаткування ПДВ, є дата виключення такого підприємства з реєстру суб’єктів спеціального режиму.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*