“Гаряча лінія” у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ

11   листопада  2013 року у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась “гаряча лінія” з читачами газети “Бойківщина”на тему “Порядок отримання сертифікованих ключів електронного цифрового підпису та подання звітності до органів Міндоходів в електронному вигляді”  надавав відповіді завідувач сектору інформатизації та обліку платників податків  Турківського відділення Самбірської ОДПІ Ігор Іванович Яворський.Деякі із основних запитань,порушених жителями Турківщини під час “гарячої лінії”.

У центрі сертифікації ключів, я отримала ключі електронно-цифрового підпису, яку звітність можна подавати за допомогою цих ключів?

До переліку звітності, яка приймається та обробляється через централізовану систему приймання звітності суб’єктів господарювання в електронному вигляді – «Інформаційний портал Міндоходів», належать: податкова звітність; фінансова звітність підприємств; податкові накладні; реєстри виданих та отриманих податкових накладних; звітність з єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

При поданні звітності в електронному вигляді як платник може впевнитися, що його декларації знайшли свого адресата та прийняті ним?

Після того, як платник надіслав звітність електронною поштою до органу Міндоходів України, він отримує першу та другу квитанції. Перша квитанція підтверджує передачу податкових документів в електронному вигляді. Ця квитанція надсилається органами Міндоходів на електронну адресу платника, з якої було отримано податкову звітність. Якщо платник не отримав першу квитанцію, то податковий документ вважається неодержаним. Друга квитанція підтверджує прийняття податкових документів платника до бази районних даних Міндоходів.

У квитанції мають значитися: реквізити прийнятого податкового документа в електронній формі; відповідність податкового документа в електронній формі затвердженому формату (стандарту) електронного документа; результати перевірки електронних цифрових підписів (ЕЦП); інформація про платника податків; дата та час приймання; реєстраційний номер; податковий період, за який подається податкова звітність; дані про відправника квитанції. На вказану квитанцію накладається ЕЦП органу Міндоходів, здійснюється її шифрування та надсилання платнику засобами телекомунікаційного зв’язку.

Обидві квитанції складаються у двох примірниках. Другі примірники першої та другої квитанцій в електронному вигляді зберігаються в підрозділах Міндоходів.

На яку адресу надсилати в електронному вигляді звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування?

Звітність з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в електронному вигляді платникам необхідно надсилати на єдину адресу Інформаційного порталу Міністерства доходів і зборів України zvit@sta.gov.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*