ГАРЯЧА ЛІНІЯ !!! Кампанія Декларування 2016

В Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на якому підсумували результати кампанії декларування громадянами доходів, отриманих в 2015 році.

Декларування – це важливий процес, який поєднує інтереси держави і суспільства, тому фахівцями відділення були проведені семінари для платників податку, сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» по роз’ясненню  актуальних питань щодо заповнення декларацій, сплати податку або отримання податкового кредиту. Для зручності громадян податкова працювала із подовженим робочим днем та у вихідні.

Потрібно відзначити, що свідомих платників податків стає дедалі більше, а деклараційна кампанія з кожним роком проходить дедалі активніше. Так, станом на 05.05. 2016 року було подано 44 декларацій про майновий стан і доходи на суму задекларованого  доходу 96,1 тис. грн.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*