«Галичанка» стартує у Єврокубку 15 вересня

«Галичанка» у сезоні 2018/19 – єдиний представник України у жіночих гандбольних Єврокубках.

Чемпіонки української Суперліги виступатимуть у другому за престижністю клубному турнірі Європи з гандболу – Кубку ЄГФ (Європейської гандбольної федерації).

У межах першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ «Галичанка» зіграє два матчі з командою Віборг (Данія). Обидві гри відбудуться на майданчику суперниць – 15 та 16 вересня.

«Галичанці» випало мати хороших суперниць: «Віборг» – команда зі славною історією, одна з найуспішніших у данському та європейському гандболі: 14-разовий чемпіон Данії, триразовий володар Кубка ЄГФ, триразовий переможець Ліги чемпіонів.

До наступного раунду Єврокубка вийде команда, яка переможе за сумою м’ячів, забитих у двох іграх. У другому кваліфікаційному раунді на переможця чекає німецька команда Букстенгудер. Матчі 2-го раунду заплановані 13-14 та 20-21 жовтня 2018 року.

Щоб пробитися у груповий турнір, львів’янкам необхідно подолати три раунди кваліфікації.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*