Галузь культури Львівщини навчали роботі у системі “ProZorro”

Днями відбувся семінар щодо організації процедур державних закупівель в електронній системі “ProZorro” для керівників структурних підрозділів з питань культури райдержадміністрацій області та переможців конкурсів, яким цьогоріч надається фінансова підтримка в рамках обласних галузевих програм.

Захід проведено департаментом з питань культури, національностей та релігій спільно з департаментом економічної політики облдержадміністрації.

За словами директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Христини Береговської, через майданчик “ProZorro” цього року здійснюватиметься фінансування  народних домів Львівщини для забезпечення їх сучасними технічними засобами та колективів художньої самодіяльності для пошиття сценічних костюмів на суму 1,9 млн грн. А також буде закуплено технічне обладнання для бібліотек – на суму 300 тис грн.

Начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Мирослава Лазорищак ознайомила учасників семінару з основними вимогами проведення закупівель з 1 серпня 2016 року (Закон України “Про публічні закупівлі”). Зупинилася вона й на принципах роботи та структурі електронної системи “ProZorro”, на методах пошуку оголошених торгів та ін.

“Система електронних державних закупівель “ProZorro” має низку переваг. Головне те, що вона повністю мінімізує людський фактор під час державних закупівель, тобто зменшує ризики корупції”, – наголосила Мирослава Лазорищак.

Нагадаємо, що з 1 серпня усі публічні закупівлі в Україні, які перевищують порогові значення, повинні здійснюватись виключно через “ProZorro”, а на Львівщині ще й допорогові закупівлі товарів і послуг – від 10 тис грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*