ФУТБОЛ «Карпати» Турка проти «Інваспорту»

За повідомленням представника Національного комітету спорту інвалідів Мирослави Шперик, у Західному реабілітаційно – спортивному центрі, який розташований в с.Яворів Турківського району поблизу залізничної станції Сянки, проводить тренувальний збір футбольна команда Тернопільського регіонального центру «Інваспорт», що діє з 1998 року. В її складі є члени Дефлімпійської (спортсмени з вадами слуху) національної футбольної команди України. В складі команди 1 чемпіон та 1 призер Олімпійських ігор, 3 чоловіки Чемпіони Світу (Японія 2013 року), Чемпіони Європи. У складі команди 4 майстри спорту міжнародного класу. Команда є призером Чемпіонату України з футболу серед команд з вадами слуху. Головний тренер: Бойко Ярослав Петрович – заслужений тренер України з футболу.

Команда «Карпати» Турка вирішила запросити титуловану команду на товариську гру. І за узгодженням сторін цей цікавий матч відбудеться на стадіоні м.Турка в неділю, 2 березня. Початок о 15.00 год.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*