Фури продовжують штрафувати через перевантаженість – лише за день зафіксовано 5 порушень

За день роботи пересувного габаритно-вагового комплексу 1 вересня працівники управління Укртрансінспекції у Львівській області склали п’ять актів правопорушень на вантажівки, котрі рухались із перевищенням вагових параметрів – понад 40 тонн. Відтак за проїзд автомобільними дорогами області із порушеннями дозволених норм перевізників загалом оштрафували на 250 євро. Разом з цим, за відсутність дозволів на перевезення таких вантажів з них стягнуть також по 1700 грн.

“Серед порушників – переважно місцеві перевізники, які обслуговують кар’єри, та возять зерно”, – розповідає начальник обласного управління Укртрансінспекції Сергій Небесний.

За його словами, розмір штрафів за збитки, завдані дорогам внаслідок руху перевантажених фур, також прямопропорційно залежить від відстані, яку долають ці транспортні засоби. “Чим ця відстань більша, тим більші штрафні нарахування”, – пояснює він.

Загалом з початку відновлення перевірок, 13 липня, за проїзд автомобільними дорогами області із порушеннями дозволених норм з перевізників стягнуто 8 584 євро. З цієї суми за минулий тиждень працівники інспекції назбирали штрафів на майже 600 євро.

Окрема також нагадаємо, що порушення норм пересування на дорогах великовагових та габаритних транспортних засобів призводить до пошкодження дорожнього полотна та знищує дороги, а особливо за умов високих температурних режимів (понад 25° С). Відтак для відстою такого транспорту на Львівщині створено 35 головних і 16 додаткових санітарних стоянок (натисніть для перегляду). Одночасно вони можуть приймати приблизно 1400 фур.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*