Функціонування об’єктів життєзабезпечення та соціальної сфери області не порушено, – Богдан Матолич про наслідки негоди

DSC_45211Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич повідомив, що функціонування об’єктів життєзабезпечення та соціальної сфери Львівщини за наслідками негоди вночі, 6 грудня, не порушено.

«У навчальних закладах сільських населених пунктів, де припинено електропостачання шкіл, навчальний процес здійснюється за скороченою програмою. Також забезпечено безперешкодний проїзд транспортних засобів автомобільними дорогами області, тривають першочергові роботи щодо відновлення електропостачання», – сказав Б.Матолич та додав, що ситуація перебуває на особистому контролі голови  ОДА Олега Сала.

Також Богдан Матолич відзначив злагоджені  дії  працівників Служби  автомобільних доріг у Львівській області та ДП «Львівський облавтодор», які   оперативно зреагували на негоду і в короткий термін повністю ліквідували наслідки негоди на автомобільних дорогах Львівської області.

«На дорогах працювало 78 одиниць снігоприбиральної  техніки, з них 50 одиниць на дорогах державного значення. Для обробки дорожнього полотна було використано 1500 тонн протиожеледної суміші. Силами працівників Стрийської ДЕД було повністю ліквідовано наслідки стихії на перевалах, а дорожники  Львівської та Пустомитівської  ДЕД  впорядковували дорогу  на Західному обході  м. Львова».

Нагадаємо, внаслідок негоди в ніч на  6 грудня без електропостачання залишилися 62 населені пункти області  (45 повністю та 17 частково) у 7 районах області: Дрогобицькому, Жовківському, Мостиському, Пустомитівському, Сколівському, Стрийському та Турківському – найбільше у Мостиському районі – 24 населених пункти та у Жовківському районі – 13.

У Сколівському, Турківському та Дрогобицькому районах внаслідок буревію були повалені дерева на проїжджі частини автомобільних доріг, внаслідок чого  ускладнено  рух на Ужицькому та Орявському перевалах. Негода супроводжувалась  сніговими хуртовинами, переметами, ожеледдю. На перевалах висота  опадів  сягала 30 см.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*