Французька компанія допомагатиме львівським виробникам металопродукції вийти на європейський ринок  

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації сформує актуальний перелік виробників металопродукції Львівщини, які планують експортувати свій товар на європейський ринок. Таке рішення було прийнято за результатами зустрічі з представниками громадської організації «Альянс Франсез» та керівництвом французької компанії TAP.

Під час зустрічі представники іноземного підприємства висловили зацікавленість у розширенні гами виробів на ринку металопродукції та налагодженні співпраці з виробниками на Львівщині.

Французькі інвестори також наголосили, що готові сприяти виходу львівським товаровиробникам на європейський ринок.

Заявки від зацікавлених регіональних товаровиробників, які планують експортувати у країни Європи, просимо подавати до відділу інвестиційної діяльності ОДА на електронну пошту: investor@loda.gov.ua.

Додаткова інформація за номером телефону: (032) 261 29 67.

Довідка:

З 2000 року компанія ТАР займається виготовленням різноманітних металевих контейнерів, кузовів, універсальних стелажів та інших конструкцій. В Україні вона представлена металообробним заводом у Рівненській області.

Детальніше на сайті: http://tap-ukraine.info/

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*