Фотохудожники представили свої роботи з нагоди 90-річчя від дня заснування фотографічного товариства у Львові

У вівторок, 18 серпня, у фотогалереї Василя Пилип’юка відбулося відкриття фотовиставки робіт львівських фотохудожників “Краєвиди Львівщини”, присвяченої особливій події – 90-річчю від заснування фотографічного товариства у Львові та з нагоди Всесвітнього дня фотографії.

На експозиції, презентовано близько 100 неповторних пейзажів мальовничої Львівщини 37 авторів.

З вітальним словом до фотомитців звернулися представники департаменту з питань культури, національностей та релігій, директор фотогалереїї Василя Пилип’юка Володимир Пилип’юк, голова Національної спілки фотохудожників України Володимир Дубас, знані фотомитці та поціновувачі фотографії.

Начальник відділу мистецтв та розвитку культури департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Василь Гладкий урочисто вручив грамоти учасникам виставки, членам Львівської обласної організації Національної спілки фотохудожників України за високу професійну майстерність, підняття престижу українського фотомистецтва на міжнародній арені та з нагоди Всесвітнього дня фотографії.

Виставка ініційована Львівською організацією Національної спілки фотохудожників України за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації та ГО “Центр ініціатив сприяння соціальному та культурному розвитку в Україні”.

Відвідати виставку можна протягом місяця у фотогалереї Василя Пилип’юка за адересою вул. Стецька,3а.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*