“Форум партнерства – платформа для розвитку успішного транскордонного співробітництва”, – Тарас Олійничок

У вересні 2017 року у межах IV українсько-польського Фестивалю партнерства відбувся Другий Форум партнерства, організований департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА. 

Форум об’єднав на дискусійному майданчику представників профільних Міністерств України, делегації воєводств Польщі, дипломатів обох країн та керівників структурних підрозділів Львівської ОДА.

Про це повідомив сьогодні під час звіту т.в.о. директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА Тарас Олійничок.

«Під час Форуму партнерства відбулися дискусійні панелі та презентації програм. Зокрема, учасники Форуму порушили питання реформи медицини у контексті успішної децентралізації влади, обмінялися думками щодо діяльності органів місцевого самоврядування в процесі сталого розвитку гірських територій та розглянули складові культурної дипломатії», – зазначив під час звіту директор міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Тарас Олійничок.

У межах Фестивалю Партнерства відбувалися також презентації на промоційних стендах туристичних продуктів та освітніх програм як Львівської області, так і польських воєводств. А також  перегляд польських та українських короткометражних фільмів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*