Форум ідей зібрав найкращих молодих активістів Львівщини

Цими вихідними, 28-29 травня, у приміщенні Українського католицького університету відбувся масштабний інтерактивний захід проекту “Ідея змінює країну” – Форум ідей. Вивчали основи проектного менеджменту та набирались досвіду презентації своїх ідей 35 молодих активістів Львівської області.

Поділилися з молодими лідерами історіями особистого успіху під час відкриття Форуму і голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та автор і ведучий хард ток-шоу “В очі” Віктор Біщук.

“У сучасному світі ідея, як і людина, що її згенерувала та готова втілити, має величезну цінність, – наголосив Олег Синютка. – Для успішної організації роботи важливо перш за все об’єднати людей і зробити їх одержимими ідеєю та не вимагати від інших більше, ніж вимагаєш від себе”.

Водночас відповідаючи на питання аудиторії, голова Львівської ОДА зазначив, що для успішного управління великою командою потрібно навчитися спочатку управляти кількома людьми.

Зі свого боку Віктор Біщук розповів про необхідність постійного пошуку себе та дотримання здорової конкуренції лідерства. “Цінуйте свій колектив, робіть свою роботу якісно, вірте в те, що говорите, та прагніть більшого” – порадив він.

Під час Форуму молодь зокрема змогла взяти участь у таких інформаційних сесіях як ораторське мистецтво, тайм-менеджмент, ресурси і партнери, формування команди,  презентація та  захист проекту.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*