Формулу енергетичної незалежності розглянули під час Міжнародного економічного форуму

Під час тематичних обговорень в.о. директора департаменту енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА Михайло Грет привітав учасників Форуму та наголосив на важливості енергетичної незалежності для держави.

“Одним з пріоритетних завдань обласної державної адміністрації є проведення послідовної політики щодо підвищення ефективності використання енергоносіїв, економії паливно-енергетичних ресурсів та використання місцевих видів палива і відновлювальних джерел енергії. З цією метою у Львівській області успішно реалізується ряд програм та проектів. Зокрема, вперше в Україні було запроваджено механізм стимулювання населення до впровадження енергоощадних заходів. За цей час Програмою скористались понад 38 тисяч родин, які отримали кредити на загальну суму понад 580 млн грн. Сума відшкодування з обласного бюджету за наростаючим підсумком склала понад 71 млн грн. Львівщина активно співпрацює з міжнародними організаціями, залучаючи на впровадження енергоощадних заходів кошти Європейського союзу”, – зазначив Михайло Грет.

Окрім того, під час панельної дискусії відбудуться пленарні засідання про енергоефективність та відновлювану енергетику, біоенергетику, а також круглий стіл «Енергоефективність Львівщини: виклики та досягнення в умовах євроінтеграції».

Окрім того, буде підписано два меморандуми про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Кам’янка-Бузькою міською радою, Львівською обласною дитячою клінічною лікарнією «ОХМАДИТ» та Міжнародною благодійною організацією Фонд Східна Європа, а також меморандум між Львівською обласною державною адміністрацією Львівською обласною радою та Громадською організацією «Кластер Енергії». Метою якого є розвиток біоенергетики в регіоні (вирощування енергетичних культур, біогаз, відходи деревообробки та сільськогосподарського виробництва).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*