Формуємо податкову культуру разом

З метою налагодження партнерських відносин,  Турківським відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області нещодавно року проведено семінар для платників податків, темою  якого стали такі надзвичайно актуальні питання як детінізації доходів громадян, легалізація заробітної плати, формування звітності по єдиному соціальному внеску, електронні сервіси ДФС України.

Зі вступним словом до платників звернулась заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області Павлович М.І., яка в своїй промові наголосила на необхідності формування високої податкової культури платників, що  повинно призвести до підвищення рівня сплати податків до бюджетів усіх  рівнів.

Під час проведення семінару платники податків отримали інформацію щодо можливості самостійного використання Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який розміщено на офіційному веб-порталі ДФС та оперативно й у зручній формі отримувати актуальну інформацію щодо змін у податковому, митному та іншому законодавстві, контроль за додержанням якого покладено на органи Державної фіскальної служби України, термінів подання звітності та сплати податків (зборів), ставок загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску. Також платники мали змогу  дізнатися про нововведення, пов’язані з роботою електронних сервісів ДФС України.

Не залишилось без уваги актуальне питання легалізації доходів громадян.

Фахівці відділення акцентували увагу на найчастіше поширених помилках при поданні податкового розрахунку за формою 1ДФ та надали відповідні роз’яснення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*