Формат спілкування переріс у неформальну розмову про розвиток малого бізнесу

У Турківському відділенні Самбірської ОДПІ відбулась зустріч начальника відділення Марії Павлович з представниками бізнесу, територіальних громадських об’єднань підприємців та інших громадських організацій.  

Керівник фіскальної служби району Марія Павлович ознайомила присутніх із поданими Кабінетом Міністрів України до Верховної ради  законопроектами про внесення змін до Податкового кодексу України. Присутні піднімали проблемні питання, що потребують вирішення на законодавчому рівні та жваво обговорювали майбутні зміни до Податкового кодексу, а також додержання мінімальних державних гарантій в оплаті праці та відповідальність за порушення законодавства про оплату праці.
Особлива увага приділялась підвищенню розміру мінімальної заробітної плати з 1 січня 2017 року до рівня 3200 гривень, що матиме суттєвий вплив на податкову політику в Україні, зокрема, на розмір ставок єдиного податку та податку на нерухоме майно, визначення ряду показників  податку на доходи фізичних осіб тощо.
«Категорія самозайнятих осіб – це значна частина  підприємницького середовища. Ви забезпечуєте роботою себе та, що дуже важливо,  створюєте нові робочі місця й сумлінно сплачуєте податки», – подякувала запрошеним Марія Павлович.
Податківець також зазначила, що фіскальна служба – це, перш за все, сервісна служба, яка у своїй діяльності націлена на створення комфортних умов ведення бізнесу для сумлінних платників. Присутні отримали детальну інформацію про електронні сервіси та порядок отримання адміністративних послуг в органах ДФС.
Наприкінці зустрічі представники бізнесу та громадськості поспілкувалися з фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ у форматі сесії запитань-відповідей та перспектив розвитку малого бізнесу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*