Фонд соцстрахування відновив скерування на санаторно-курортне лікування

Фонд соціального страхування України відновив скерування на реабілітацію, лікування й оздоровлення. Йдеться про офіційно працевлаштованих українців, які перенесли важкі захворювання чи травми. Відповідне рішення міститься в внесених змінах до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік” від 26 листопада.

Заступник директора “Моршинкурорту” Микола Фурманюк підтвердив, що у санаторії вже почали приймати відвідувачів, яких скеровує Фонд соціального страхування.

Через пандемію COVID-19 і введення карантину в Україні у березні 2020 року, серед інших обмежень було припинено фінансування з держбюджету скерувань на реабілітацію, лікування й оздоровлення в санаторно-курортних закладах.

Львівська ОДА зверталася до Уряду й Фонду соціального страхування України щодо передбачення фінансування за відповідними статтями у держбюджеті на 2020 та 2021 роки. Тепер управлінці кажуть: добре, що наші пропозиції підтримали.

«Відновлення скерувань надзвичайно важливе, бо ж якраз Львівська область є найбільшим туристично-відпочинковим та курортним регіоном Західної України, володіє великим природним потенціалом для санаторно-курортного лікування та оздоровлення населення, рекреаційними територіями, мінеральними водами і лікувальними грязями, – наголосив Юрій Холод, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. – А через відмову від фінансування санаторно-курортні заклади Львівщини недоотримували відпочивальників та несли фінансові втрати. А через це гроші не надходили у повній мірі і до місцевих бюджетів – через зменшення податкових надходжень».

Загалом у Львівській області є 133 санаторно-курортні заклади, серед них 15 – державної форми власності.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*