Флешмоб та фотозона : у парку «На Валах» відзначили Міжнародний день сім’ї

Сьогодні, у понеділок, 15 травня, у світі відзначають Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди у парку «На Валах» відбувся флешмоб –  учасники мистецьких колективів утворили «живий» напис : «Я люблю сім’ю», а також запустили у  небо повітряні кульки.

«Міжнародний день сім’ї ми святкуємо опісля Дня матері, й це ще одна нагода згадати про найрідніших. Сьогодні ми маємо спеціальну концертну програму, залучили для цього різноманітні мистецькі колективи та, зокрема, учні 5-ї львівської дитячої школи мистецтв» – зазначила під час відкриття заходу директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Береговська.

У межах заходу відбулася фотовиставка, а також у парку розмісили символічну фотозону, де усі охочі могли зробити фото із родиною на пам’ять.

«Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!» – зазначила начальник управління з питань праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош.

Довідково:

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня (резолюція A/RES/47/237 від 20.09.1993 р.). Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*