Фізичні особи – платники єдиного податку Турківського відділення Самбірської ОДПІ регулярно наповнюють місцевий бюджет

Єдиний податок від малого підприємництва належить до тих податкових платежів, надходження якого стабільно і суттєво зростають та поповнюють бюджети місцевих громад. Станом на 01.12.2016 року на обліку в Турківському відділенні Самбірської ОДПІ перебуває 470 приватних підприємців – платників, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності з них: – 63 платників першої групи, 329 – другої  та 78 – третьої групи.

Про це повідомив під час зустрічі з журналістами завідувач сектору  податків і зборів з фізичних осіб  Турківського відділення Самбірської ОДПІ Іван Рибчич.

З початку 2016 року  фізичні особи – підприємці Турківського району м. Турки спрямували до місцевого бюджету  2.4  млн. грн єдиного податку, що  на 0.7 млн. грн більше ніж за аналогічний період минулого   року.     Надходження за листопад поточного року становили 352.2 тис.  гривень.

Під час спілкування з журналістами, податківець нагадав, що порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, або відмови від застосування спрощеної системи визначені ст.298 Податкового кодексу України  та звернула увагу, що при перевищенні платниками єдиного податку в календарному році обсягу доходу 1 млн. грн необхідно застосовувати РРО або проводити розрахунки виключно в безготівковій формі.

Крім того, Іван Рибчич проінформував, що для підтримки малого та середнього бізнесу Турківського відділення Самбірської  ОДПІ постійно проводиться робота, яка спрощує проведення підприємницької діяльності. Так, фахівцями відділення суб’єктам малого та середнього бізнесу надається інформаційно – консультативна підтримка для вирішення питань, що виникають при здійсненні підприємницької діяльності, проводяться семінари, «круглі столи», сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія», на яку кожний підприємець має можливість зателефонувати і отримати відповідь на питання щодо застосування окремих норм податкового законодавства. А на законодавчому рівні запроваджується спрощення і скорочення термінів отримання дозвільної документації.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*