Фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу

загруженное (3)Відповідно до п.169.1. ст.169  Податкового кодексу України  від 2 грудня 2010 р. №2755-ІУ, платник податку (працівник) має право на зменшення суми загального місячного оподаткованого доходу,  отриманого від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інші прирівняні до неї згідно із законодавством виплати, компенсації та винагороди),  якщо  його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру  місячного прожиткового мінімуму  ( у 2014р. – 1218,00 грн.), діючого для працездатної особи на 1 січня звітного року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн.  У 2014 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1710 грн.

Отже фізична особа, яка працює неповний робочий день, має право на податкову соціальну пільгу  за умови якщо  розмір її заробітної плати не перевищує граничного розміру для отримання такої пільги.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*