Фінансування ДЮСШ області минулого року склало понад 72,6 млн грн

У 2014 році фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини з різних джерел склало понад 72,6 млн грн, (у 2013 році – 70,2 млн. грн.), – про це поінформував 26 січня на апаратній нараді під головуванням голови ОДА Олега Синютки начальник управління молоді і спорту ОДА Юрій Майборода.

 

 

Він зауважив, що масштабних проблем з фінансуванням ДЮСШ у районах Львівській області немає: «Наразі невирішеним залишається лише питання з фінансуванням ДЮСШ «Хімік» у Миколаївському районі та ДЮСШ «Підкарпаття» у Самбірському районі, потреба фінансування яких складає 0,2 млн. грн.

Начальник управління також зазначив, що є проблеми з фінансуванням і спортивних шкіл у місті Львові. «Наразі відповідні підрозділи Львівської міської ради розглядають питання щодо фінансування 29 ДЮСШ», – сказав Ю. Майборода.

За підсумками розгляду цього питання, керівник області доручив профільному управлінню ОДА спільно з Львівською міською радою та керівництвом Миколаївського та Самбірського районів вирішити питання щодо  фінансуванням вище зазначених спортивних шкіл.

Довідка:

Станом на 01 січня 2015 року фізкультурно-оздоровчу та спортивну діяльність у Львівській області здійснюють 93 спортивні школи (з них 14 спеціалізованих; 1 для юних спортсменів з інвалідністю) та 1 дитячо-юнацький спортивний клуб (м. Трускавець).

Загалом тут займаються понад 28 тис. учнів (приблизно 11 % від загальної кількості дітей шкільного віку), з якими працює близько 1 218 тренерів-викладачів.

У спортивних школах Львівщини культивується 54 види спорту.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*