Фінал ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців

Завершилися змагання фінальної частини обласної Спартакіади 2 вересня 2018 р. які проходили:
– ігрові види спорту на базі спеціалізованого залу НСБ ЛВС МО України;
– настільний теніс, шахи та шашки на спортивному комплексі кафедри фізвиховання НУ «Львівська політехніка». .
До переможців кущових змагань серед районів області напряму було долучено команди центральних органів виконавчої влади ГУ ДКС України у Львівській обл.., ГУ ДФС України у Львівській обл.., та команда обласної державної адміністрації.
На урочистому відкритті змагань команди вітали члени організаційного комітету – начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА – Роман Хімʼяк, голови профспілкових комітетів – Мирон Іванків та Світлана Каменцева, голова ЛОО ФСТ «Спартак» – Віктор Первачук.
Команда ГУ ДФС України у Львівській обл.. цього року дебютувала на наших змаганнях і її виступ був просто феєричний, їхні учасники отримали перемогу у більшості видах програми спартакіади. Це і не дивно бо їхнє кредо – «фізична культура – кращій засіб для відновлення організму після напруженої виробничої праці якою необхідно займатися на постійній основі».
У футзальному турнірі команда ГУ ДФС України у Львівській обл.. без зайвих зусиль отримала перемогу над всіма своїми суперниками, дуже добре підготувалася команда ЛОДА, яка впевнено і на високому рівні провела турнір і вперше за останні роки здобула перемогу над командою ГУ ДКС України у Львівській обл.. багаторічним чемпіоном обласних фіналів. Ну і збірна команда Самбірського району хоч і програла всі поєдинки, але чинила достойний опір і демонструвала якісну гру, а програвала другу половину гри за браком витривалості.
Серед волейбольних команд податківці також перемогли всіх своїх суперників, але ігри проходили в напруженій боротьбі і перемоги не давались легко. На другому місті закріпилася збірна команда Дрогобичиського, Миколаївського і Жидачівського районів, а замкнула трійку команда Турківського р-ну.
У настільному тенісі відбулася ротація лідерів, серед чоловіків Микола Беля (ГУ ДФС України у Львівській обл..) домігся перемоги над Олегом Бонцаревським (ЛОДА) багаторічним чемпіоном наших змагань, а Галина Жигайло (Самбірський р-н) перемогла Надію Самборську (Жидачівський р-н).
В змаганнях з шахів багаторічні переможці також не змогли відстояти свої титули і серед чемпіонів з’явилися нові обличчя – Євген Гладиш (Пустомитівський р-н) та Оксана Демкович (Перемишлянський р-н).
А от у шашках все залишилося недоторканно. Чемпіон минулорічної Всеукраїнської Спартакіади серед чоловіків – Богдан Москаль (Турківський р-н) та срібна призерка серед жінок – Олена Біленька (ГУ ДФС України у Львівській обл..) не залишили шансів на успіх своїм опонентам і впевнено здобули перемогу над усіма суперниками.
У загальнокомандному комплексному заліку заслужену перемогу святкувала команда ГУ ДФС України у Львівській обл.. на друге місце п’єдесталу пошани піднялася команда Турківського р-ну і замкнула трійку лідерів команда Самбірського р-ну.
За підсумками змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами змагань.
З переможців ХІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців буде сформовано збірну команду області яка 24-28.09.2018 р. у м. Ужгороді візьме участь у ХХ Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя у 2018 р.
Щиро вітаю команду ГУ ДФС України у Львівській обл. з перемогою бажаю і надалі не збавляти оберти, на власному прикладі доводити що заняття спортом забезпечує велику життєздатну силу, міцне здоров’я та довголіття. Вітаю всіх призерів та учасників змагань з здобуттям добрих спортивних досягнень, бажаю фізичного і духовного здоров’я, бадьорості, оптимізму, добробуту, злагоди та миру

Головний суддя Спартакіади
заступник голови ЛОО ФСТ «Спартак» Ігор Власенко.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*