Фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ проведено практикум для представників бізнесу

Днями фахівцями Турківського відділення Самбірської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області був проведений практикум(тренінг) для представників бізнес-спільноти.

Завідувач сектором податків і зборів з юридичних осіб Наталія Музика розглянула новації які запроваджено податковим законодавством України.

Наталія Музика повідомила, що 1 квітня 2017 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України (далі – ПКМУ) від 29.03.2017 №189, «Деякі питання бюджетного відшкодування податку на додану вартість» (далі – ПКМУ №189) якою встановлено, що відшкодування узгоджених сум ПДВ, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість (далі – Тимчасовий реєстр), поданих до 01.02.2016, за якими станом на 01.01.2017 суми ПДВ не відшкодовані з бюджету, здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості надходження заяв про повернення таких сум бюджетного відшкодування ПДВ у межах сум, визначених законом про Державний бюджет України на відповідний рік.

Місячний обсяг такого бюджетного відшкодування не може перевищувати 2,8% загальної суми бюджетного відшкодування з державного бюджету за попередній календарний місяць за Реєстром заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Внесення даних та ведення Тимчасового реєстру здійснюється у порядку, визначеному статтею 200 ПКУ та ПКМУ від 25.01.2017 №26 «Про затвердження Порядку ведення реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість».

Безпомилково діяти в рамках законного податкового поля досить складно, але немає такої помилки, яку б неможливо було виправити. Про те, як правильно та вчасно виправити помилки у податковій звітності і таким чином уникнути відповідальності за порушення норм податкового законодавства розповіла Наталія Музика.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*