Фахівці соціальних служб області обговорили питання раннього виявлення проблем у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах

IMG_2679Фахівці Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели  обласний семінар щодо попередження і раннього виявлення проблем у сім’ях з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

З метою покращення якості життя та добробуту сімей, захисту прав та інтересів дітей, Президентом України Віктором  Януковичем проголошені соціальні ініціативи “Діти – майбутнє України”. Однією із актуальних  та значущих ініціатив Президента є попередження і раннє виявлення проблем у сім’ях з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах.

В семінарі взяли участь 80 осіб – директори, начальники відділу соціальної роботи ЦСССДМ Львівської області, фахівці соціальної роботи Сокальського РЦСССДС, Червоноградського МЦСССДМ та директори  закладів соціального обслуговування Львівської області.

Програма обласного семінару була насиченою та інформативною, оскільки робота з різними соціальними групами потребує постійного підвищення професійного рівня фахівців із соціальної роботи. Підвищення кваліфікації можливе під час участі у семінарах, тренінгах, інших формах навчання. Такий комплексний підхід дозволив в повній мірі виокремити та обговорити актуальні питання соціальної роботи.

Довідка:

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України до штату центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2012 році введено посади фахівців із соціальної роботи. У Львівській області їх чисельність складає 709 посад у районних та міських центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*