Європейський Союз та Світовий банк розпочинають Програму підтримки управління земельними ресурсами

0H2A0659_1526560952_613x408.41125_3_0

Вчора, 16 травня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський взяв участь у міжнародній конференції з  обговорення пріоритетних напрямів  земельної реформи та кроків щодо забезпечення їх реалізації. Конференція організована Європейським Союзом та Світовим банком.

Земельна реформа в Україні спрямована на розвиток сільської місцевості та сільського господарства і сприятиме залученню інвестицій і покращенню добробуту населення.

«Співпраця ЄС з Урядом України та Світовим банком створить передумови для ефективного верховенства права та поваги до кожного з власників та користувачів землі.  Ми приємно схвильовані з приводу великої зацікавленості до програми зі сторони областей, а також співпраці Уряду на різних рівнях. Сподіваємось, це принесе відчутні результати та вигоди для всіх українців», − наголосив  голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський презентував досягнення Львівщини в земельних відносинах, поділився досвідом з проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, оскільки таку роботу вперше в Україні запроваджено на Львівщині та висловив готовність до участі в програмі. «Область готова ділитись своїм досвідом з проведення аудиту із регіонами України. Програма підтримки прозорого управління земельними ресурсами є дуже важливою для підвищення ефективного використання сільськогосподарських земель та подальших заходів  роботи з завершення земельної реформи в області», – зазначив Ростислав Замлинський.

Європейський Союз та Світовий Банк розпочинають нову програму технічної допомоги для підтримки місцевих та центральних органів влади щодо підвищення прозорості та ефективного використання земельних ресурсів та подальшого впровадження реформи.

Програма передбачає технічну, аналітичну, методологічну та консультативну допомогу власникам сільськогосподарських земель, фермерам, об’єднаним громадам, місцевим, регіональним та центральним органам виконавчої влади. Програма передбачає впровадження з пілотних областей.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*