Європейські та українські фахівці у Львові говоритимуть про роль аграрних палат

Два дні, 29-30 вересня, у Львові триватиме Міжнародна конференція “Роль і місце Аграрних палат у розвитку сільських територій. Європейський досвід”. На заході планують розглянути досвід становлення та розвитку аграрних палат в країнах ЄС, а також перспективні кроки для поширення європейського досвіду із захисту прав власників земельних ділянок та фермерів в умовах глобальної конкуренції.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Серед учасників конференції – представники Аграрних Палат Польщі, Німеччини, Франції, депутати Верховної Ради України, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, голови сільських та селищних рад Львівщини, керівники агроформувань з усіх районів області, науковці та представники інституцій системи аграрної освіти і науки.

Захід розпочнеться 29 вересня о 10:30 год. у Львівському національному університеті  ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького, за адресою: вул. Пекарська, 50, актовий зал, 3-ій поверх.

Також запланована й прес-конференція для представників ЗМІ – початок об 11:30 год.

Реєстрація учасників здійснюється за телефонами: (032) 294-04-02, (032) 294-84-03 або на інтернет-сторінці організаторів за посиланням. Із детальної програмою конференції можна ознайомитися тут.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*