«Європейське майбутнє України: перспективи та прогнози»: в області відбулась зустріч з громадськістю

Сьогодні, 17 вересня,  у Львівському будинку вчених відбулась зустріч з громадськістю Львівщини на тему: «Європейське майбутнє України: перспективи та прогнози».

Серед запрошених гостей – перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко.

«Я щаслива бути сьогодні з вами. Ви та аудиторія, серед якої мені приємно знаходитися. Я дуже рада, що у мене є можливість сьогодні поспілкуватися з вами та почути вас», – зазначила Ірина Геращенко.

Відтак, у межах зустрічі порушили низку актуальних питань, зокрема, основних державотворчих подій становлення незалежної України досягнення та успіхів України у формуванні європейського майбутнього.

Окрім того, розглянули питання відносин України з ЄС та перспективи подальшого поглиблення відносин між ЄС та Україною, стосунки України та Росії.

Особливу увагу закцентували на темі безпеки у інформаційному просторі та медіапростору в умовах російської агресії.

«Сьогодні ми є свідками великих викликів не лише в українському інформаційному просторі, але й у європейському», – наголосила Ірина Геращенко.

Не залишили поза увагою надання томосу Україні та популяризацію нашої держави далеко за її межами, а також захисту прав меншин.

«Один із ключових моментів нинішньої зустрічі у межах Восьмого засідання Парламентського Комітету Асоціації між Україною та ЄС є акцент не лише на питаннях боротьби з корупцією, децентралізацією, реформ в інших сферах, але й питаннях захисту прав людини, зокрема захисту прав меншин. Це дуже важливо в контексті спекуляцій і не завжди чесних заходів, які роблять наші сусіди», – додала Ірина Геращенко.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*