ЄС пропонує кошти на підтримку бізнесу, реформу держуправління та боротьбу з корупцією, – зустріч в ЛОДА

У п’ятницю, 8 квітня, до Львова прибув голова Представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський. Сьогодні з ним зустрілись голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин та обговорили можливості співпраці України, Львівської області і Європейського Союзу.

“Ми робитимемо все для того, щоб Львівщина була локомотивом руху України до Європейського Союзу, – зазначив Олег Синютка. – Цей рух ми вбачаємо у впровадженні стандартів ЄС у всіх напрямах. Тут ми розраховуємо на підтримку та допомогу. Наша область відрізняється від багатьох регіонів України тим, що Львівська обласна адміністрація і Львівська обласна рада працюють в унісон для того, щоб реалізувати ті проекти, які би дали можливість кращого життя на території краю”.

У свою чергу Ян Томбінський поінформував керівників Львівщини про те, яку підтримку Європейський Союз пропонує Україні. Зокрема, на початку березня ЄС передали фінансові пропозиції, щоб залучити 97 млн євро на допомогу в розвитку територій України. Ці гроші йдуть через Фонд регіонального розвитку. Ця програма, яка розрахована на чотири роки, передбачає підтримку малого і середнього бізнесу, реформу державного управління, боротьбу з корупцією та інші напрями.

Водночас очільник Львівщини виокремив ті напрямки підтримки ЄС, які важливі для Львівщини. Це підтримка конкурсу мікропроектів, який реалізовується за допомогою обласного бюджету та за умови співфінансування громад. Також надзвичайно важливими для області є питання енергозбереження та запровадження альтернативної енергетики.

На завершення зустрічі голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка запросив Яна Томбінського відвідати Львівщину з нагоди Днів Європи, а також вручив памятні монети.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*