Енерговтрати бюджетних установ Львівщини визначатиме мобільна лабораторія

У Львівській області налагодять роботу мобільної лабораторії, що проводитиме енергетичний аудит установ бюджетної сфери. Це дозволить здійснити аналітичні дослідження технічного стану будівель, визначити причини втрат енергії та розробити рекомендації щодо ефективного вирішення проблеми.

“Висновки енергоаудиту дозволять ефективніше використовувати кошти, призначені на будівництво чи реконструкцію об’єктів бюджетної сфери”, – зазначив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської обласної державної адміністрації Василь Лозинський.

Львівщина для цього отримала в межах реалізації третьої фази Програми розвитку ООН та Проекту “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” необхідні технічні засоби на суму приблизно 500 тисяч гривень для проведення енергетичного аудиту, за рахунок чого буде здійснено укомплектування автомобіля, що був закуплений у 2014 році за кошти Проекту.

З метою ознайомлення з особливостями роботи та застосуванням приладів для енергоаудиту Проектом спільно з представниками ТзОВ «Еталон-Прилад» організовано практичне навчання.

Довідка

Процес впровадження першої фази Проекту МРГ у Львівській області розпочався 28 березня 2008 року. Згодом у Львівській області успішно розпочалася друга фаза Проекту. Протягом двох фаз Проекту МРГ понад 94 тисячі людей Львівської області покращили умови свого життя завдяки реалізації 83-ох мікропроектів щодо енергозбереження (відновлення дитячих садків та шкіл), 17-ох мікропроектів  із відновлення і реконструкції медичних пунктів/амбулаторій, 5-ох мікропроектів із покращення доступу до якісної питної води, 2-ох мікропроектів щодо охорони довкілля та 11-ох мікропроектів у сфері інноваційного енергозбереження та підвищення енергоефективності соціальних установ. Дані місцеві ініціативи успішно реалізовано завдяки об’єднанню зусиль мешканців сіл, місцевої, районної та обласної влади, Проекту МРГ та приватних спонсорів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*